| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat un opel astra breack, an fabricatie 2002, motor 1, 6
benzina, si am dat 4600 de euro.

Credeti ca am dat mult?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu conteaza cat ai dat daca tie ti-a placut, acest lucru este cel mai important. Bucurate de masina si sa dea Dumnezeu sa nu ai evenimente.

9 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Eu dupa parerea mea ai dat cam mult

| adryano_3550 a răspuns:

Cati km are, a fost folosita in ro

| moonY a răspuns:

cred ca ai postat intrebarea asta in speranta ca agati 2-3 pitipoance

| stejarandrey a răspuns:

Ai dat km mult...

| Ea12345 a răspuns:

E destul de mult.happyOricum, acum nu prea ai ce sa mai faci, banii sunt dati si masina e a tatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA...ai dat foarte mult...si'a cumparat o cunostinta opel ca al tau din 2001 si a dat 1500E.

| Denysuk_3788 a răspuns:

Mie una nu mi se pare ca ai dat prea mult, daca ai luat-o la mana a doua. Daca ai luat-o noua, tot nu ai dat prea mult big grin
P. S Masina e foarte draguta, s-o stapanesti sanatos si frumoshee hee

| Christinne a răspuns:

Hey. happy Ai dat enoooooooooooooooooorm. In Bulgaria era ceva gen 2000-3000 asa cevahappy

| bdl a răspuns:

Si eu am cumparat un opel astra 1. 4 16v 90cp din 2001 pe care am dat 3700euro si la inscriere cand am tradus actele am vazut ca el a dat 2000 de euro. Nu stiu care a fost faza ca el a luat-o se pare din Germania, dar ea e fabricatie in Italiathinking