| Sebastianjuan a întrebat:

Mi s-a aprins in bord un martor care semnifica Eroare Airbag dintr-o data. Cred eu, ca a aparut dupa ce am scos siguranta de pe pozitia 14 si am pus-o pe pozitia 1 si inapoi ( toate astea cu motorul pornit ).

Inca o problema: Priza nu mai functioneaza. Nu inteleg de ce, sincer, ca a apucat-o si pe aia dinadins. Aveam bagat in ea un adaptor pentru usburi. Exista siguranta pentru priza la golf 4? Deoarece in tablou nu arata nimic a siguranta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da
Cauta pe google:
Vw golf 4 wiring diagram sau fuse diagram( diagrama inseamna schema,

| relian a răspuns:

Daca ti s-a aprins lumina la airbag sa fii sanatos, asa veiz ramane cu acea lumina, cruce laughing o mai stinge bunica.Treb sa te duci la reprezentanta, aia pot sa aiba scule, programe ca sati stearga acea eroare.Eroarea aia nu tio sterge nici un tester, indiferent de care ar fi.