| Chiri24 a întrebat:

Mi.am luat de curand un golf si mi s-a aprins un martor in bord care are forma de volan. Ce poate sa fie? Oare nu am ulei de servo sau e pompa de servo stricata? Ce semnifica martoru care imi arata volanu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice problema relationata cu directia, lipsa lichid, sau lichid vechi care trebuie inlocuit. Dupa multi ani de folosinta 10 cel putin e indicat sa fie sustituit lichidul ca sa mearga ca la inceput de fin volanul.

| NumaiIdioti a răspuns:

Cel mai bine fa o scanare cu vag com. Incearca sa-l stergi si vezi daca mai apare.