| Stefanbossnet a întrebat:

nu stie cineva un site cu oferte de craciun la bicicleta: Impulse 2687 Challenge model 2011?
cine ma ajuda ii dau funda!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Uite aici http://www.shopmania.ro/biciclete-si-accesorii/p-dhs-2687-34573160 toate magazinele care comercializeaza modelul si urmaresti daca in perioada de Craciun are cineva reduceri desi nu cred pentru ca iarna nu se cumpara biciclete, nu prea merge lumea cu bicicleta pe zapada decat foarte rar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpara DHS-uri sunt petarde!

| Stefanbossnet explică (pentru anonim_4396):

Atunci, inspira-ma ce sa cumpar in valoare de 900-1000 lei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. marosbike.ro / www.bikexpert... Cauta promotii al firme bune de bicle. Si daca dai 12 mil, macar stii ca ai luat o bicla rezistenta, fiabila si care sa nu te imbolnaveasca atunci cand trebuie sa o urci 2 etaje. Si piata de sh din RO este destul de buna. Oferte mai gasesti si pe http://www.ciclism.ro/forums/
la Marketplace.