| EvilDuckX a întrebat:

Salut, o mica întrebare... este legal sa adaugi bandă de leduri RGB in interiorul mașinii? La picioare mai exact si daca da, trebuie omologate?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este legal si nu este nevoie de omologare. Este interzisa, fara omologare, doar schimbarea sistemului de lumini exterioare.

Bula
| Bula a răspuns:

Chiar daca nu trebuie omologate, nu recomand folosirea unor lumini RGB in interiorul masinii, mai ales cand te aflii in trafic, fiindca distrag atentia de la condus - ceea ce poate avea urmari fatale!

| Crisdc69 a răspuns:

Doamne.puneti linistit. Nu ti trebuie autorizatie.