| PopaAdriane1221429 a întrebat:

Salut.Pot pune navigatie pe un model de mercedes-benz c-calss break motor 2.2 an 2003?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu poti,sau ai putea dar trebuie sa schimbi si displayul cel ai acum,cu alte cuvinte ai nevoie de cam tot ce tine de gps, adica antena in bord, display, cabluri trase pe acolo, te duce chestia asta mai mult decat valoreaza masina.
Sa faci chestia asta is bani irositi, mai bine iei un gps normal si aia e tot

| relian a răspuns:

Plus de asta sa faci o navigatie sa fie cum is masinile ce au pe ele din fabrica chestia asta pfff gandeste ca trebuie si programata, unde programezi? Asa sa pui o navigatie si sa te coste nu stiu cat, apoi sa functioneze ca si un gps normal cel poti lua cu mult mai putin, nu vad sa se merite.Dar fiecare cu cel doare, masina te este f veche las-o asa, nu are rost sa mai bagi bani in fiare vechi.