| Sonic2070 a întrebat:

Recent am luat permisul de conducere, categoria B, si ma gandesc sa imi cumpar o masinuta. Deocamdata nu vreau o masina tanara/impecabila, vreau ceva de "hamalit" pana capat experienta. Dispun de un buget de 1000e. Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vw golf 3 motor 1.6 - 1.8 cu gpl sau 1.9 tdi 90 cp din astea ai de ales. Important e sa o inmatriculezi pe cineva din familie.
Golf 4 in bani astia greu gasesti ceva bun deci nu.

| xerxes1 a răspuns:

Cauta ceva din gupul Vag.S-au fabricat foarte multe si se gasesc piese ieftine peste tot.

| ReZiSTorr a răspuns:

Passat din 94

| alin131 a răspuns:

Ai putea fi foarte multumit de polo 2001-2002 cu motor mpi 1.2 1.4 ( benzina) dar nu stiu ce sa iti spun pentru ca la o masina cu asa vechime nu ai prea multa siguranta in ea fizic.

Au evoluat mult masinile la capitolul siguranta si la cate accidente rutiere sunt zi de zi mai bine dai avans si iei un up! Sau un polo nou si rate. Macar asa esti in siguranta...

| mareboseusunt a răspuns:

Eu iti recomand http://www.publi24.ro/......b6351.html sper sa te ajute

| Bltdenys a răspuns:

Un opel corsa e perfect. Consum mic masina mica