| Bmw123 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. Mi-am luat permisul recent, si prin septembrie vreau sa imi cumpar si eu o masina de pana in 1300 euro... Ce imi recomandati? Lasand la o parte bmw pisicuta, dacia sau vreun renault

Răspuns Câştigător
| Dany_Daniel_1999 a răspuns:

Opel vectra 1.6 16v sau 1.8 16v.
Opel astra.
Volkswagen golf4 1.6.
Sau 1.4.
Passat 1.6

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Astra G.

| sierra1 a răspuns:

Ia vez aici dacă este ceva pentru tine:
https://www.olx.ro/......toturisme/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai explica si de unde stii tu ce e cu Renault-urile, ar fi o treaba.
Eu recomand un Focus 1.8 TDDI, daca sughiti la Clio 1.2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi la 1300 euro nu vrei Dacia sau Renault, deci bănuiesc că nu-ți plac nici Opelurile...ce pot zice, vreun A6 din din 2000, un treiar din 95, de astea.