| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o problema la masina aparuta din senin. Masina daca sta cam 3 zile nepornita nu mai porneste la prima cheie. dau de cheie sta turata la 300 rpm si se balbaie sa porneasca si nu porneste decat la a 2 a cheie si nu se tureaza liniar. parca merge in suturi. iar problema a doua se aude un zgomot de sub masina de la traseul de evacuare... fisurat o toba ceva. Masina are 45.000 km rulati de cand e la mine an 2003, golf 4 1.4 16v bca cu 208.000 km intrata in tara din 2015 februarie.

2 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

tongue eu cand am patit asa, la cateva zile mi s-a ars pompa de benzina laughing)))))))

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Are o problema la software, îți recomand să vorbești cu un mecanic și el îți va da verdictul mai precis