| Mariuuss a întrebat:

Salut, saptamana viitoare imi iau scuter si nu stiu unde as putea gasi la mana a doua, unii imi spun in targ Vitan alti in targ Ploiesti, as dori sa stiu unde gasesc mai multe scutere de unde am ce alege sa nu ajung acolo si sa am surpriza sa fie doar masinii straight face
, deci intrebare este :
Care targ are mai multe scutere second hand? si care e mai bun? FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| peste2009 a răspuns:

Ai gasit ceva? daca nu cauta pe itnernet aprilia rs 125 este buna pentru varsta ta sau daca poti ajunge la orasul Sadova Jud dolj acolo gasesti orice la preturi convenabile

3 răspunsuri:
| peste2009 a răspuns:

Deci man spune-mi din ce oras esti si ce varsta ai si iti spun eu de unde poti lua ceva bun astept raspunsul tau aici

| Mariuuss explică (pentru peste2009):

Sunt din snagov 16 ani

| Mariuuss explică:

Snagov.16 ani

| peste2009 a răspuns (pentru Mariuuss):

Ai gasit ceva? daca nu cauta pe itnernet aprilia rs 125 este buna pentru varsta ta sau daca poti ajunge la orasul Sadova Jud dolj acolo gasesti orice la preturi convenabile