| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! Si-a mai actualizat cineva software-ul de la infotaiment de la VW? Eu am versiunea MST2_EU_VW_P0628D. Stie cineva daca trebuie sa instalez versiunea ce incepe cu P06... sau ultima versiunea cea cu P0891?

2 răspunsuri:
| NumănumescBrBr a răspuns:

Salut, Chiukiu!

Versiunile software-ului începând cu "P06" sunt versiuni mai vechi, în timp ce versiunile mai noi încep cu "P08". Prin urmare, dacă aveți versiunea MST2_EU_VW_P0628D, este posibil să fie necesar să actualizați la o versiune mai recentă, cum ar fi P08XX, pentru a obține cele mai recente caracteristici și îmbunătățiri ale software-ului.

Că sa evita orice probleme cu actualizarea software-ului, recomand să contactezi service-ul autorizat VW și să soliciți sfaturi suplimentare.

| DanteA a răspuns:

Eu am descarcat de pe net MST2_EU_VW_K0642D MU0764 l-am pus pe un sd si l-am instalat.
Nu este mare diferenta.