| IIxGriimZz a întrebat:

Hey stie careva care este ultima versiune de software al iPhonului? ca atunci cand dau "Cauta o actualizare" pe iTunes imi zice ca e la zi cu versiunea 4.2.1
Si cand downloadez anumete jocuri imi spune ceva de software ca e vechi sau asa ceva... cum rezolv problema? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ady900 a răspuns:

1. Ce iphone ai?
2. Nu prea gasesti IOS pe iTunes (mai mult cu google)
3. IOS 6.0 BETA ( IPHONE 3gs, 4, 4s si 5 ) a daca vrei IOS 6.0 http://gdeluxe.com/tag/ios-6-download/
4. Daca ai 5.1 sau 6.0 iti vor merge toate apps and games.
FUNDA?

2 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Parca 5.1

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Nu este nicio problema.depinde al carui iphone. happy de exemplu, unele jocuri cer versiunea IOS 5, care este valabila numai la iphone 3gs, iphone 4, si 4S. la 3g nu este valabila. downloadezi doar jocurile pentru versiunea ta, unele au graficele prea avansate si de'asta au nevoie de un model mai nou, cum ar fi iphone 4.stai ara grija. sunt multa jocuri pe care l poti lua. funda?happy