| Mihai1810 a întrebat:

Salut,
Spune-ti-mi si mie ce acte sunt necesare si ce taxe trebuie platite pentru inscrierea la scoala de soferi. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Iti trebuie in primul rand cazierul, apoi niste copii dupa buletin si niste documente de la scoala de soferi. Astea se adauga la dosarul tau. In primul rand trebuie sa te inscrii, sa platesti prima transa si iti vor spunr ei ce ai de facut mai departe, fiecare scoala are regulile ei.