| djacido a întrebat:

Salut.Ce acte imi trebuie pentru inscrierea la scoala de soferi? Categoria B. O lista completa daca se poate.Mersi happy

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Doar ca sa te inscrii iti trebuie doar buletinul. Dupa ce treci de testul psihologic incep si alte acte necesare pentru dosar: fisa medicala, cazier judiciar, anumite chitante de la taxe (taxa de examinare, taxa de eliberare permis), copii buletin, o fisa de la legistatie si cam atat. Daca am sarit ceva o sa iti spuna de la scoala oricum.
Mult succes cu permisul.

1 răspuns: