| Mihaimihai1234 a întrebat:

Salut, stie careva cat costa o montare de folie pe masina? Am un VW jetta din 2008 si vreau sa o fac cromata si nu stiu cat costa. Are cineva idee cam cat costa asa ceva sa montezi o folie pe masina?

1 răspuns:
| RRoberto2018 a răspuns:

Mihai, raspunsul intr-un cuvant ar fi " Depinde ". Asta pentru ca sunt mai multe tipuri de folie( omologata/neomologata, mai inchisa/transparenta) si depinde cine si cum o lipeste.Stiu un baiat care lipeste cu 50 de lei in fata blocului si un atelier care pune folie cu 300-400 lei.