| EuSuntStefan a întrebat:

Salut! Stie careva de unde as putea lua cauciucuri pentru bicicelta din silicon? Adica sa fie fara camera, fara er doar cauciuc ca la trotinete electrice pentru a nu mai face pana si altele. Mi ar fi de mare folos. Cauciucurile sunt de 26.

4 răspunsuri:
| ImJack a răspuns:

Caută pe internet sau întreabă la magazin de biciclete... Însă nu am mai văzut gen cauciuc și atât doar dacă sa fie tubeless ca La mașină...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama anvelopa tubeless, prin magazine eu nu cunosc si nu am vazut, poate esti tu mai norocos.
Se gasesc pe amazon insa. Vezi ca iti trebuie si jante compatibile pentru anvelope tubeless, acele jante au un profil diferit la interior, ca o adancitura.

| Vântulalb a răspuns:

Bicicleta din silicon?
Wow, copiii sunt salvati. Mai putine lovituri.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Anvelopa tubless este fara camera si se zice ca este usor de facut la o bicicleta. Nu stiu, n-am incercat! https://bit.ly/3e2dgl0
Cred ca tu vrei cauciucuri pline! Asa ceva cred ca nu exista si se fac, probabil, doar la comanda in fabricile de cauciucuri!