| Chrystal1306 a întrebat:

Ma duc la bunici la Ploiești... Știe cineva dacă sunt trotinete electrice Lime prin oraș?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba i pe ei ca ei locuiesc acolo si poate au vazut pe strada trotinete, nu stim varsta bunicilor tai posibil ei se duc zilnic la cumpărături si la piață, iar in traseul lor au vazut oameni pe trotinete.

| Zuzu1991 a răspuns:

NOPE
am deschis aplicatia lime si am facut scroll in Ploiesti, nici o trotineta

oricum SUNT EXCROCI CAT CUPRINDE, afiseaza un pret de vreo 1. 4lei/km si pentru jumatate de km iti iau 7-9lei de fapt de pe card

| Chrystal1306 explică (pentru Zuzu1991):

Da,am căutat și eu și n-am găsit nimic...La mine in Constanta ma plimb des cu ele și chiar sunt scumpe, adică un drum de 15 minute cu autobuzul te costa 3 lei și cu Lime 20.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Chrystal1306):

Da, problema e ca in aplicatie scrie ca ar trebui sa te coste de 3x mai putin, insa cand iti trag banii de pe card e mult mai mult