| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Știe cineva un service de trotinete electrice in Brasov? URGENT DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Stai sa găsesc Vrașovu și după ce fac o vizita, îți zic dacă am găsit.
Pana atunci, merge și un electrician.

| Mirel4412 a răspuns:

Suna la baietii de la BikeLab, poate iti repara si cotetul tau( trotineta)
Se afla pe Strada Carpenului nr.3

| Laurentiu_Irimia_2002 explică (pentru Mirel4412):

E un kugoo g booster de 5400 de lei, daca asta numești tu coteț dar ms oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă Brașov, atunci decathlon sau Bike Serv și cam toate atelierele unde repară biciclete, ar trebui să repare și trotinete indiferent că electrice sau nu.

| CroitorașulCelViteaz777 a răspuns:

Schimbă trotineta pe o semicursieră SH șmecheră (dacă găsești.) și mergi mai mult în picioare să fii mai bărbat.winking