| Alllin a întrebat:

Salut!
Stie cineva daca exista vreo statie Rompetrol cu gpl in București sau pe aproape unde se poate plati cu cardul fill&go la pompa?
Am un astfel de card de la angajator ca ajutor pentru transport. Benzina am platit cu el din Bucureștii Noi, dar as vrea sa bag si Gpl...
Sau daca la vreo statie se poate plati cu un astfel de card la casa pentru gpl...si care statie?
Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| Heavenonearth a răspuns:

Cauta pe Facebook grupurile auto cu gpl, și vei primi răspuns.Sunt mulți din Bucuresti care au gpl.