| Ghiban_Matei_2003 a întrebat:

Salut, stie cineva un fel de OLX pentru Germania, Italia sau Franța?

Răspuns Câştigător
| EManNnuelll153 a răspuns:

Buna..Pentru Germania si Italia ar fi "Willhaben sau Shpock..eu stau in Austria, deci e acelasi lucru ca Germania, si aici unde stau sunt aproape de Italia..deci iti garantez ca merg amandoua.dai Funda?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ebay.de pentru Germania, posibil ca Ebay sa aiba siteuri nationale si pentru Franta si Italia ca sunt tari cu populatie numeroasa dar personal nu le-am folosit.