| vladsteaua a întrebat:

Stie cineva unde ma pot angaja cu categoria c1e? sau daca pot conduce basculanta cu c1e? aveti idee cat costa scoala daca am cat b de mai putin de 1an?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

C1E nu se cere nicaieri, gradele alea sunt facute de dragul permisului nu isi prea au rostul. Firmele cauta soferi cu vechime pe camion, autotren, autoutilitara fara o legatura care te poate ajuta sa dai de un servici nu prinzi nimic de munca.

| Go3 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti inca 2/3 ani, mai exact pana la 21 de ani, atunci poti da se pentru restul de categorii mai alesc C, CE, E... iar un pret orientativ ar fi peste 2000 RON acum depunde si de scoala, bafta!