| PaharDeSticla a întrebat:

Stie cineva cat costa scoala de soferi categoria AM?

3 răspunsuri:
| 50cent50 a răspuns:

TAXE

CATEGORIA AM - 300, 00 lei

CATEGORIA AM (când posedă adeverinţa) - 150, 00 lei

Tariful de şcolarizare poate fi plătit integral sau în două rate, prima rată fiind de 1/2 din preţul contractului. Tariful de şcolarizare va fi achitat integral până la efectuarea a 2/3 din numărul orelor de pregătire practică, în caz contrar se vor aplica penalităţi de 0, 5% din valoarea sumei neachitate, pentru fiecare zi de intârziere.

Se poate plăti în numerar la casieria şcolii sau prin ordin de plată in contul nr.: