| Marinush123456789 a întrebat:

stiti cumva daca in Anglia sunt motocicletele ieftine? stiu ca masinile sunt ma refer la cele second hand bineinteles, m-ar interesa un kawasaki anul 2000 in sus si cam cat m-ar ajunge! Multumesc frumos mult succes si an nou fericit!

6 răspunsuri:
| maryus_8595 a răspuns:

Tin sa va contrazic in anglia motoarele sunt scumpe rau dar masinile sunt de ras

| StefanS a răspuns:

Din cate stiu eu motociclete is la acelasi pret.
Masinile is mai ieftine pentru ca nu sunt multe tarii unde pot fi vandute din cauza volanului pe dreapta. Dar motocicletele is exact la fel peste tot deci nu is mai ieftine.
Dar asta nu inseamna ca nu poti sa gasesti una de ocazie la pret foarte bun pentru diferite motive(cum ar fi "nevoie de bani", "cumparat una mai buna").

| Marinush123456789 explică:

Bai mishule asta e site serios daca nu ma poti ajuta abtine-te te rog frumos

| Mikezilla a răspuns:

Pai 1. depinde daca secound hand sau nou 2. depinde capacitatea cilindrica 3. de la anul 2000 in sus nu se gaseste sub pret de 2000 de euro doar daca e praf

| bluedotz a răspuns:

Mai degraba in Italia. http://www.subito.it/

| MishuPishu a răspuns:

DAca cumperi motocicleta din Anglia, vezi sa nu aiba ghidonul pe partea ailaltawinking