| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva un site unde sunt clipuri chiar si scurte cu accidente auto? gen near miss car accidents. sunt si pe Youtube dar ma intereseaza si ceva in afara de Youtube... daca stiti mi-ar face placerehappy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le ai vazut pe toate de pe Youtube?
toate toate?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Abundenta e doar pe YouTube. Dacă le-ai văzut pe toate eu îți recomand să treci la accidente aviatice

| LisaJulie a răspuns:

Pot sa te întreb de ce vrei sa vezi accidente auto?

| anonim_4396 explică (pentru LisaJulie):

Nu e din placerea mea, e altceva. daca vrei sa afli poti sa imi dai mesaj in privat fiindca eu Nu pot sa-ti dau tie, nu ma lasa nu stiu de ce.