| Aletpu23 a întrebat:

Sunt clasa a-10-a și aș vrea să devin șofer de camion de,câte clase sunt obligatorii ca să iau B,C, E....mulțumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru nici o categorie nu exista o conditie de studii pentru obtinerea permisului de conducere.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Iar incepi altul cu clasele... trebuie doctorat si master. Nu stai, C - E sant master - doctorat. C+E, C sau C CE nu b c e. Vezi ca in RO nu sant firme serioase, europa trage pe soferi ca sclavii, daca vrei conditii decente de munca mergi in danemarca sau suedia - uk pe camion. Eu vin zi de zi acasa si castig 2600 lire pe luna. Orar flexibil pot zice, sant zile cu 1 descarcare sau 2 descarcari (container bag). o sa-ti trimit niste filmari din Youtube cu mine