| vladonelu33 a întrebat:

Sunt hotarat sa cumpar o bicicleta cu motor Sachs Saxonette, acelea care sunt limitate la 25 km/h, cel putin unele modele.
Pentru cine are: daca o accelerez ea se duce mai mult sau nu trece de 25?
Spuneti-mi si mie unde are limitatorul.
Mulțam!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cea mai iefina porneste de la 1890 de euro.Chiar crezi ca renteaza? Nu ma indoiesc de calitatea ei.Nu am gasit nimic de limitator.

| vladonelu33 explică (pentru darrio2007):

Bicicleta nu o cumpar noua, doar n-am innebunit!winking
Am gasit una buna second de olx.

| darrio2007 a răspuns (pentru vladonelu33):

Asa zi! Daca este proiectata la 25 km/h nu prinde mai mult.Nu stiu daca are si limitator de viteza.Pa!