| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

Salut.
Sunt motoare cu probleme 3.0 tdi quattro 233cp cod motor asb de pe audi?

1 răspuns:
| Ionut_Comiza_1997 a răspuns:

Sunt motoare fiabile, contează cum au fost întreținute de primul propietar.Dar dacă ai de gând să iei un 3. 0TDI gandește-te unde folosești mașina. Dacă o să mergi doar în oraș pe distanțe scurte nu rentează! pe urmă apar probleme! Dacă faci multe drumuri lungi atunci, clar ia un 3. 0TDI pentru asta e făcut! Tu faci cum vrei eu ți-am zis o părere.