| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Știe cineva cam cât ar costa manopera la schimbarea unei pompe servo direcție la un golf 4, 1.9 tdi alh? Mulțumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu mergi la un servis cu masina, o vede specialistul constată defectul si i ti spune pretul, aici nu sunte m mecanici si preturile diferă de la un servis la altul.

| Alle236 a răspuns:

Preturile difera de la un servis la altul de la oras la altul de la un mecanic la altul

| sierra1 a răspuns:

Cu pompa ta și două sute, rezolvi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E simplă operațiunea, se lucrează pe sus, jos doar se eliberează /montează la loc cureaua.
Cu 150 am făcut treaba asta, recent.