| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Știe cineva cam cât costa manopera la un service, pentru a schimba 2 difuzoare la un golf 4? Specific ca trebuie date jos fetele de ușa. Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu sa ai la tine 200 lei pregatiti si vezi tu acolo poate costa 80 sau poate costa 150lei, doar in servis vei afla cît costă.

| nicu991 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Atat o fi dat omul pe difuzoare :))
Nu-i asa complicat sa desfaci fetele de usi la golf 4.
https://www.youtube.com/watch?v=zVCn5vunnOE

| Frank51 a răspuns:

Te costa 30 de minute daca esti rapid.

| nicu991 a răspuns:

De ce nu ti le schimbi singur? Crezi ca e asa complicat sa desfaci cateva suruburi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru nicu991):

Tu crezi ca stie? Sau mai rau o strică si cand o vad cei din servis reparatia va costa dublu.

| AnnaAnna27 a răspuns:

Eu am dat 80 de lei, acum depinde si unde te duci sa iti faca