| danutzm09 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Ford Focus din 2008 si am o mica dilema. Am la el un casetofon FORD 6000CD (modelul din 2008, oval.) si nu gasesc nici in ruptul capului setarea pentru a activa bluetoothul. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca are da o fuga la reprezentanta ei au coduri, proceduri etc

| Americanlife a răspuns:

Da esti sigur ca are blutooth?

| Xela90 a răspuns:

Casetofon? Sau are pe mijloc Android? Pentru că eu asta am pățit și eu nu mă puteam conecta pentru că era multe telefoane conectate la mașină și le-am șters și atunci mam putut conecta, ford focus 2008 am și eu.

| danutzm09 explică:

Are sigur. Ai idee cat ma costa procedura asta la ei la reprezentanta?