| thegame9 a întrebat:

Am auzi ca daca cumperi o masina SH trebuie sa ii schimbi distributia. La un VW Golf 4 din 2006 si la un BMW 318d tot din 2006, cat ar costa sa le schimb distributia ca sa fiu sigur de ele?

PS: Fundawinking

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Chit distributie golf 4 este 300-400 lei depinde de varianta, 250 lei manopera.Eu maine sau poimaine o schimb. La Bmw nu stiu dar sigur e mai scumpa. In plus la Golf 4 toata directia in afara de suspensie si rulmenti ma costat piesele 375 lei si manopera 200 de lei, sunt foarte ieftine la intretinere.