| PainePrajita33 a întrebat:

Am o intrebare pentru cine stie sau are BMW e90!

BMW-ul meu este ca acesta https://www.olx.ro/oferta/bmw-seria-320-e90-ID9cJrr.html #b9e41a2 2a2

1. Pot schimba volanul stock cu unul care are comenzi pe el?

2.Se poate pune navigatia stock de la BMW e90 pe acest model care nu are (ma refer la navigatia din bord) sau necesita schimbari totale ale masinii?

Multumesc mult pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Se pot rezolva ambele.
Problema e ca e ceva bataie de cap.
Trebuie lucrat la instalatia electrica atat daca vrei volan cat si pentru navigatie. Si desigur trebuie si plansa de bord.
E o bataie mare de cap trebuie dat bordul jos. E o investitie nechibzuita in opinia mea.