| x3330 a întrebat:

Am o problema cu kilometrajul de la un tractor Massey Ferguson 8120, tin sa mentionez ca e kilometraj electronic si nu mai apare nimic,pur si simplu si am nevoie de putin ajutor din partea voastra, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| 13 a răspuns:

Ai avea nevoie de un aparat de masura pentru voltaj si amperaj electric. Din ce spui tu e destul de probabil sa ai un scurt undeva sau un fir intrerupt. Mai mare bataie de cap este sa il gasesti decat sa il schimbi.