| 97George a întrebat:

am si eu intrebare vreau sa ma apuc de scoala de soferi de la Ilioara si vreau sa va intreb pe cei care ati facut de curand este buna ca ai scoala si daca da ce masini au pentru scoala.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Mă îndoiesc că mai există Școala de Șoferi Ilioara. Din câte știu s-a unit cu Autogeneral.
A fost poate cea mai bună școală de șoferi în perioada comunistă dar și după. Cunosc o persoană care a făcut în 2005 sau 2006 această școală și a fost mulțumit de instructor. Că a picat el sala de 5 ori asta este partea a doua. Dacă nu înveți e logic că nu promovezi examenul de teorie (sala).