| ATI007 a întrebat:

am si eu o intrebare am un Vw caddy si am cartea tehnica in Lb germana si as vrea daca stie careva de unde as putea sa iau si eu cartea in lb romana va rog frumos sa am ajutati si apropo de unde schimbi ora de la ceasul din computerul de bord?

1 răspuns:
| CatalinOrzan a răspuns:

Pai... ai trei variante: Comanzi una de pe google, te duci la un mecanic sau un electrician is il intrebi pe el sau te duci la un magazin cu piese si accesorii auto!