| nelyly a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cine stie un site asemanator cu 3D tunning, dar sa fie pentru interior. Adica sa pot face modificari la interior cum pot face la exterior pe 3d tunning

3 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Intra pe Autodesk si vezi acolo programe. Eu unul am luat Maya gratis pentru elevi happy.

| nelyly explică (pentru andutzu2000):

Salut. Am intrat pe Youtube si m-am uitat ce poate face Autodesk. Este foarte tare, dar cam complicat pentru mine. Ai o solutie mai simpla?

| andutzu2000 a răspuns (pentru nelyly):

SketchUp este un program bun, insa nu stiu cum sa faci rost de el gratis (mie mi l-a dat un prieten). Daca il vei cumpara, no problem. Daca te intereseaza, am facut si eu cateva concepte pe care le-am urcat pe SketchFab --> https://sketchfab.com/andrei.vaslui2000/models
P.S: Sper sa iti placa SketchUp.