| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu un peugeot 306 din '98, mai exact cu puntea spate, nu mai culiseaza basculele si zici ca merg cu caruta nici decum cu o masina. Initial am crezut ca este de la amortizoare (le-am schimbat si pe alea si tot asa face). multi imi spun ca nu se mai poate repara ca e bara de torsiune terminata. ce ar putea fi de vina? Multumesc!

1 răspuns:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Ridicata pe rampa si verificata. Poate fi tot ansamblul terminat, nu neapărat o piesa