| Ashura a întrebat:

am un peugeut 307 sw cu plafon panoramic, de curand intampin problema, cand incerc sa inchid plafonul imi raman 10 cm care nu se mai retrag si nu stiu care e problema, vreo idee?

2 răspunsuri:
| Aliveralovera123 a răspuns:

Trebuie să demontezi tot plafonul pentru a regla din nou circuitele

| Simpatic a răspuns:

E ceva electric, un releu ceva care se ocupa cu asta inchide-deschide, ai nevoie de disciplina care se numeste electrician auto, mergi la unul si vezi ce zice.