| OmegaChonker a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o problema la a mea masina. Audi A2 cu volanul in sant. Imi cade materialul de sub plafon in cap. Nu stiu ce sa mai fac. Mai am un pic si intru in depresie. K-am dat cu spray adeziv care cica trebuia sa lipeasca plafonul dar a facut fix o... daca cineva a mai avut problema aceasta cum ati rezolvat-o?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„am si eu o probelma la a mea masina. Audi A2 cu volanul in sant."
Vrei sa spui ca ai volanul in șanț?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa dai jos plafonul, sa scoti panza de pe el, sa cureti apoi tot buretele vechi de dedesubt, apoi sa il tapitezi cu un alt material.
https://www.youtube.com/watch?v=w1ZVQnL7kZk

| adryang78 a răspuns:

Am avut aceeași problemă la o Skoda Fabia. Am rezolvat-o cu câteva capse pentru tapițerie. big grin