| S1n a întrebat:

Am vazut cateva videoclipuri cu niste tipi care fac "drift" cu bicicleta.as vrea sa va intreb cum fac?

Răspuns Câştigător
| Antonia154 a răspuns:

Salut! simplu, trebuie sa merg dintii la o distanta mai mare cu viteza si apoi tii frina si intorci didonul(volanul) spre stinga sau dreapta. Funda?

1 răspuns:
| DannielZMF a răspuns:

Salut!
Eu am luat in cauciuc mai vechi l-am pus pe bicicleta (inainte l-am inmuiat putin in ulei uzat) am iesit pe asfalt pe foaiea mijlocie si pinionul mare si am incepot sa iau demaraje si incepea sa alunece, am mai luat cu mine 1l de ulei uzat si cand se mai stergea mai puneam putinwinking sper ca te-am ajutatwinking

Bafta la drift!winking