| anonim_4396 a întrebat:

Anul viitor in martie am de gand sa ma inscriu la cursuri pentru permisul pe categoria A1, imi plac chopperele, asa ca eu m-am gandit sa imi cumpar una dintre astea: Honda Shadow 125, Honda Rebel 125, Yamaha Dragstar 125, Yamaha Virago 125 si Suzuki Marauder 125, sincer m-as duce mai mult pe un Shadow/Dragstar sau Virago deoarece au motoare in V, daca puteti sa imi dati sfaturi in legatura cu ce as putea sa imi cumpar dintre modelele mentionate mai sus, sau daca nu, chiar sa imi recomandati una, am 1, 74m inaltime 120 kg.

Răspuns Câştigător
| ziptrack a răspuns:

Indiferent ce alegere faci, iti doresc sa te bucuri de "mobra" si asfalt uscat! Eu sunt adeptul naked-urilor nervoase dar pot sa inteleg obsesia unora ca tine pentru choppere.

Iar ca o recomandare, incearca sa-ti pui o teava mai zgomotoasa...chiar daca unii vor critica recomandarea mea, sa stii ca o teava zgomotoasa te va ajuta destul de mult in trafic. Eu am aproape 50k kilometrii in trafic si inca nu am avut incidente cu toate ca merg foarte agresiv.