| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

As vrea sa achiziționez un Opel Insignia din 2010-2011. Incertitudinea mea este ca nu știu ce motor sa aleg. Mențiunea e sa fie pe motorina. Eu as opta pentru una din cele doua variante, 2.0 131 cp sau 2.0 160 cp. Care dintre cele doua motorizări e mai ok? Mulțumesc!

1 răspuns:
| alexandru0995 a răspuns:

Mai ok este cel de 2.0 131 cp au fost mai reusite, in caz ca vrei sa iti iei--dar din cate stiu eu opel insignia se duce repede pe partea electronica.tu decizi