| QuBBaUFC a întrebat:

as vrea sa stiu cat costa un pedalier de partea stanga la opel insignia 2.0 Cdi model 2010?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am gasit nici unul pe net.
Intreaba la un magazin de piese, ei au liste complete, si iti gasesc imediat elementul.
Fiind vorba de o masina din 2010, cred ca doar original GM vei gasi, deci o sa coste ceva.
Eu am schimbat doar la masini vechi, mai exact pana acum nu am schimbat nici unul complet, am refacut portiunile afectate, cu tabla dreapta, cumparata la coala.
Daca nu te deranjeaza intrebarea, cum ai reusit sa-l strici?

| QuBBaUFC explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu l-am stricat.Era singura piesa pe care nu o gaseam pe net. Ideea principala e ca vreau sa schimb volanul de pe dreapta pe stanga happy Fiindca un insignia volan pe dreapta - 10.000 de euro, unu din Anglia nou nout 2010 3. 500E doar ca e volan pe dreapta si ma ajunge doar 800E ca sa il schimb + 40 E la inmatriculare ies mai bine decat daca as lua direct pe partea stanga chiar daca se spune ca nu e acelasi lucru cand schimbi si bla bla bla...
Mersi de raspunshappy

1 răspuns: