| NeedForSpeed2013 a întrebat:

As vrea sa imi iau un - Poket BIKE 49cc Benzina+Ulei, motor in 2Timpi, pornire la demaror, viteza maxima 40km/h cu posibilitate de limitare, 2 tobe de evacuare, cromate, frane pe disc fata/spate, Dimensiuni L=1m x l=0, 30 x h=0, 60.
Ce zice-ti este prea mic pentru mine? Merge prea incet? Eu am 14 ani!
SAU
Un - Mini CROSS 49cc Benzina+Ulei, motor in 2Timpi, pornire la starter si demaror, viteza maxima 40km/h posibilitate de limitare, sensor de impact, 2 tobe cromate, frane pe disc fata/spare, Dimensiuni L=1, 05m x l=0, 20m x h= 0, 80m.
PRET MINI CROSS si POKET BIKE 170 �.

ASTEPT PARERILE VOASTRE!

Răspuns Câştigător
| Robertutzuu a răspuns:

Frate ai 14 ani in pana mea tie iti trebuie un scuter ceva ca banuiesc ca ai si u 1, 50m h cel putin... eu la 12 ani mi-am luat scuter de 3 ori cat minelaughing si u vrei sa-ti iei Poket BIKE, elea sunt de copii cu varsta intre 7 si 12 ani dreaqu. Dar bine dupa mine as lua Poket BIKE happy (Arata mai bine).

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns (pentru Robertutzuu):

Eu nu am avut poket bike eu am scuter si vreau sa il schimb acum intelrgi?

| NeedForSpeed2013 explică (pentru Robertutzuu):

Asta am vrut sa aud! Nu ma pricep, nu stiu cat sunt de mari de aceea am intrebat si scuter nu vreau.Mi s-ar potrivi un pitbike de 125cc?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Poketu' e mai haios.eu asta as lua.

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti iei un mini cros pentru ca cu el nici nu consumi multa benzina si daca vrei sa mergi undeva pe o furtuna cu poket-ul nu prea merge dar cu crosul merge asa ca eu iti zic sa alegi minicross.
bafta la cumparare si la pret!