| Frumosul345 a întrebat:

As vrea sa stiu (pentru cei din Focsani care au sustinut proba practica de curand pentru permis)
Cum au fost domnii examinatori?
La ce sa ma astept?

1 răspuns:
| Drifterx500 a răspuns:

Peste tot in Romania sunt la fel: examinatori sunt si ei oameni normali, doar isi fac meserie, unii sunt mai buni la suflet, alti mai severi...treaba ta e sa conduci corect si calm, majoritatea au avut emotii, dar trebuie sa ai autocontrol optim. Gandeste-te ca examinatori sunt ca si oameni buni, fii pozitiv.