| blackgamer66 a întrebat:

Am sustinut proba practica pentru categora b in 3 februarie. Am nevoie de permis cat mai repede, dovada nu mi s-a mai eliberat. Pot sa ma duc la oficiul postal sa il ridic, ca sa nu mai trebuiasca sa astept postasul? Tatal meu are permisul duspendat, si am nevoie de permis cat mai repede ca sa pot sa-l ajut sa se deplaseze.dau funda, e urgent

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu ai solicitat, la programarea examenului, eliberarea unei dovezi inlocuitoare a permisului de conducere, va trebui sa astepti 5-7 zile pana la primirea permisului la domiciliu prin intermediul Companiei Nationale Posta Romana.Deci, nu spera ca, dupa numai 2 zile de la examen, permisul te asteapta sa-l ridici de la posta!

| JohnnyBi a răspuns:

De pe 3 pana acum ar fi trebuit sa fie eliberat. du-te la prioripost maine daca e deschis in zona ta.