| harukananami a întrebat:

Salut TPU. Astazi am facut accident si mi-a luat permisul pentru 60 de zile. Daca vreau sa se scurteze la 30, ce examen trebuie sa dau? Doar sala sau si sala si traseul? Dau funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru reducerea perioadei de suspendare se sustine un test de 15 intrebari si trebuie sa raspunzi corect la cel putin 13 intrebari. Examenul trebuie sustinut inainte de a se implini perioada de 30 de zile de la data inceperii suspendarii.