| N0H4CK a întrebat:

Cat ma costa sa colantez o masina de dimensiune medie (ex: logan)? De la ce preturi pornesc?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cea mai penibila colantare incepe pe la 500 de lei, una medie calitativ e in jur de 1000 de lei.
Iar o revopsire la mine peste 2 ani, cand colantul arata ca un ambalaj ud, e de la 3000 de lei in sus, cu cea mai penibila vopsea, pe cand aceeasi vopsea "penibila" te costa in mod normal 1200-1500 de lei, daca nu e ingrozita caroseria cu autocolant copt.
Eu as spune sa nu te arunci pe ieftineala.

| N0H4CK explică:

Mersi!