| adi1999 a întrebat:

Salut,TPU,cât ma costa sa vopsesc un Suzuki jimny total,un preț orientativ va rog, dau funda!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Depinde de ce culoare doresti si daca alegi sa-l vopsesti la un tinichigiu privat sau la un service.
Oricum ar fi cam 2000 lei, la un tinichigiu, si 3500 lei la un service cu o vopsea normala.
Acum desigur daca nu ai mari pretentii la calitatea lucrarii poti sa-l vopsesti si sub 1500 de lei, totul tine doar de ce vrei, si de starea caroseriei.