| MelindaVictoria a întrebat:

Ce parere aveti despre Hyundai Accent 2010 1.4 benzina?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pret calitate, piese merita. Masina de oras.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricand as alege un Logan

suntserios
| suntserios a răspuns:

Revin cu o intrebare totusi. Accent nu se mai fabrica din 2008parca, unde ai gasit tu una din 2010?

| relian a răspuns:

Te intreaba unu pe aici cum de ai gasit o masina care nu se mai fabrica laughing probabil vorbeste in somn laughing Ok sa raspund si eu, masina e buna, ma refer pentru romani, pentru oamenii care au bani putini si nusi permit masini mai scumpe.Asa de functionare nai treaba, acu sa o nimeresti tu buna.In America e plin de astea,consuma foarte putin,consuma ca si cele diesel, deci decat sa iau una disel iau una asa pe benzina.Dar depinde si ce vrei sa faci cu masina. Daca doara o folosesti asa normal da este mult mai buna ca una diesel, mai buna ca golfurile alea clocite si puturoase diesel laughing
Dar la interior nu te astepta la cine stie ce, dar na e masina, te duce, te aduce probabil pentru multi aia conteaza.

| Alexandru250201 a răspuns:

Ca masina de oras merge dar mai bine as alege un polo ca masina de oras

| Vlad2Vlad98 a răspuns:

Ca masina de oras este buna, motorul este cat de cat ok in functie de puterea oferita si este foarte fiabil, piesele la masina sunt ieftine si se gasesc mai peste tot, plus ca exista pe net foarte multe piese, anul de fabricatie este cat de cat ok, 2010, iar aspectul exterior si interior e bun, dupa parerea mea este o masina cu mult peste logan, daca cauti ceva de oras si de care sa te folosesti putin prin afara orasului... In rest, consumul este foarte foarte foarte mic, daca nu mergi sportiv plus ca masina are un pret foarte avantajos, la ce poate oferi, (raport pret/calitate bun), iar daca cauti una din Germania este posibil sa gasesti si full option, in Ro mai rar, dar se gasesc